Приїхали ми в Карпати вперше. Звичайно,як і всі,ми хотіли відпочити від метушні і водначас дізнатися побільше про місцеві цікавинки.

Дорога була важка,але водій з самого ранечку вчасно забрав нас з автовокзалу. Ввечері ми вже смакували гуцульські страви,номера комфортні,тепленько і затишно, все необхідне в них є, столова прямо в готелі, можна в тапочках прийти на сніданок))
Окрема подяка адміністратору Інні за те що справді на професійному рівні і добросовісно виконувала свою роботу,адже завжди "на телефоні" і завжи були відповіді і поради на наші питання.Чесно сказати,після спілкування з персоналом - на обличчі появлялась посмішка(напевно це тому,що люди там дійсно приємні і щирі)Місце справді чудове,велий двір,де є все,що потрібно для справжнього відпочинку.Європейський рівень.
Єдине що з негативного - це,напевно,дороги(болюча тема:)),хоч завдяки трансферу і балакливим гідам - це здавалось нам дрібницею.Дякуємо Галині,її історії і фрази згадуємо завжди і з сміхом)
Господарям хочеться побажати процвітання і благополуччя,спасибі за те що створили такий собі затишний куточок,куди хочеться повертатися знову і знову!

Василь і Оля,

ФОРМА БРОНЮВАННЯ

Будь ласка заповніть всі позначені * поля.

* Ваше Ім'я

* E-Mail

* Телефон

* Тип відпочинку

Всі дані лишаются конфіденційними.

Зворотній зв'язок

Всі дані лишаются конфіденційними.