[:ua]На велосипеді ви встигнете побачити більше. Цікавих маршрутів по Карпатах є безліч. Хочете провести час активно, весело і цікаво? Візьміть велосипед на прокат і вперед підкорювати гірські хребти!

Готельний комплекс «МІМ» допоможе взяти в оренду дитячі і дорослі велосипеди. Організуйте активний сімейний відпочинок або весело проведіть час з друзями.

Ми підкажемо куди поїхати і що побачити. Звоніть і замовляйте!

Велопрокат в Ворохті

Ви любите спорт і активний відпочинок? Не боїтеся складностей і навантажень? Підніміться на вершини гір на велосипеді і помилуйтеся красотами Чорногірських хребтів. Ми запропонуємо вам маршрути різної протяжності.

Перепади рельєфу, катання схилами і полонинами, екстремальні спуски і підйоми – це велотуризм в Карпатах. Ви зможете провести цілий день активно і пізнавально.

Якщо ви не вважаєте себе великим спортсменом, ми підберемо для вас простий велопохід. Складемо маршрут, порадимо, що подивитись і куди краще поїхати. Навіть, якщо ви просто хочете прогулятись околицями, на велосипеді це робити цікавіше.

Обирайте маршрут і вперед за новими враженнями![:ru]На велосипеде вы успеете увидеть больше. Интересных маршрутов по Карпатам множество. Хотите провести время активно, весело и интересно? Возьмите велосипед напрокат и вперед покорять горные хребты!

Гостиничный комплекс «МИМ» поможет взять в аренду детские и взрослые велосипеды. Организуйте активный семейный отдых или весело проведите время с друзьями.

Мы подскажем куда поехать и что увидеть. Звоните и заказывайте!

Велопрокат В ВОРОХТЕ

Вы любите спорт и активный отдых? Не боитесь сложностей и нагрузок? Поднимитесь на вершины гор на велосипеде и полюбуйтесь красотами Черногорского хребта. Мы предложим вам маршруты различной протяженности.

Перепады рельефа, катание по склонам и лугам, экстремальные спуски и подъемы - это велотуризм в Карпатах. Вы сможете провести целый день активно и познавательно.

Если вы не считаете себя великим спортсменом, мы подберем для вас простой велосипед. Составим маршрут, посоветуем, что посмотреть и куда лучше поехать. Даже если вы просто хотите прогуляться по окрестностям, на велосипеде это делать интереснее.

Выбирайте маршрут и вперед за новыми впечатлениями![:]

Не соромтеся звертатися до нас: +380671510005; +380509490647;

ФОРМА БРОНЮВАННЯ

Будь ласка заповніть всі позначені * поля.

* Ваше Ім'я

* E-Mail

* Телефон

* Тип відпочинку

Всі дані лишаются конфіденційними.

Зворотній зв'язок

Всі дані лишаются конфіденційними.